Sepet Tutarı 750 TL ve Üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz
  • 0535 867 21 61

Gizlilik ve Güvenlik Politikası

Gizlilik ve Güvenlik Politikası

Gizlilik ve Güvenlik
Web sitemizi ziyaretiniz sırasında kişisel bilgileriniz tarafımızdan, sadece sizin bilginiz kapsamında temin edilmektedir. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Üye Alıcının Gizlilik Yükümlülüğü

İşbu www.cilingirmalzemeleri.com sitesinde yer alan tüm ürün ve hizmetlerin bilgi ve görsel malzemeleri açısından Master Teknik Tasarım Makine San. ve Tic. Ltd. Şti.`nin Markalarının Korunması hakkında Kanun Hükmünde Kararname, Patent Hukuku ve Haksız Rekabetin Önlenmesine dair mevzuat hükümleri uyarınca sair tüm hakları saklıdır. Üye, işbu web sitesi kapsamında sahip olacağı her türlü bilgi ve görsel malzemenin Master Teknik Tasarım Makine San. ve Tic. Ltd. Şti.`ya ait olduğunu, bu bilgi ve malzemeleri yazılı izin almadan başka yerde kullanmayacağını ve üçüncü kişilere hiçbir şekilde ifşa etmeyeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

Bilgilerin Korunması
Üyelerimiz siteye kayıt olduktan sonra, irtibat bilgilerinin firmamız veya tarafımızca belirlenen firmalar tarafından kullanılıp kullanılamayacağını belirtebilirler. Kullanıcılarımızın bu konuda yaptıkları seçimi her zaman değiştirme hakkı vardır. İsteğine bağlı olarak kullanıcı siteye kaydını iptal ederek kendi bilgilerini veritabanımızdan silebilir.
Düzeltme / Yenileme Kullanıcılarımız sitemizde kayıtlı olan tüm bilgilerini dilediğinde değiştirme hakkına sahiptir.
İstenmeyen mesajlar sahte elektronik posta ve casus yazılımların engellenmesi
İstenmeyen mesajlar (spam), virüsler, elektronik dolandırıcılık ve başkaca kötü niyetli faaliyetler veya kanuna aykırı ve yasaklanan içerikleri kontrol etmek amacıyla mesajları otomatik olarak kontrol etmekte ve manuel olarak filtrelemekteyiz.

Kullanıcı Hesabının Güvenliği

Şifreniz hesabınızın anahtarıdır. Kullanıcı adı ve şifrenizi başka kişi veya kişilerce paylaşılmasından doğacak her türlü eylemden www.cilingirmalzemeleri.com  sorumlu değildir ve tüm sorumluluk size aittir.
Web sitemiz  ziyaretleriniz hakkında, siteye erişmek için kullandığınız internet servis sağlayıcısının adı ve internet protokol (IP) adresi, siteye erişme tarihi ve saatiniz, sitede bulunduğunuz sırada eriştiğiniz sayfalar ve sitemize doğrudan bağlanmanızı sağlayan web sitesinin internet adresi gibi birtakım bilgiler toplayabilir. Bu bilgiler sitenin iyileştirilmesi, eğilimlerin analiz edilmesi ve sitenin yönetilmesi için kullanılır.
Şifrenizin güvenliğinden endişe ediyorsanız www.cilingirmalzemeleri.com  ile masterpick@hotmail.com üzerinden iletişime geçmenizi tavsiye ederiz

Gizlilik
•    Kişisel bilgileriniz (ad ,soyad, e-posta,doğum tarihi,ev adresi,cep telefonu vb.) gibi kullanıcının kendine ait özel bilgiler  ‘gizli bilgiler’ olarak tanımlanacaktır.
www.cilingirmalzemeleri.com  web sitemizi ziyaret eden siz müşterilerimizin bilgi güvenliği bizim için büyük önem taşımaktadır. Bu metin bilgi güvenliği ile ilgili sizi bilgilendirmek üzere hazırlamıştır. Kişisel bilgilerinizi paylaşmaksızın web sitemizi dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilirsiniz.
•    Sizin bilginiz ile bizim tarafımızdan kayıt altına alınan kişisel bilgileriniz tarafımızca korunmaktadır.
•    İsim ve soyisminiz, posta adresiniz, telefon ve faks numaranız, elektronik posta adresiniz vs. sizin tarafınızdan WEB sitemize verildiğinde kaydedilir.
•    Web sitemizde ve/veya Online İşlem Merkezinde kullanmakta olduğunuz parolanızı bilgi güvenliğiniz açısından kimse ile paylaşmamanız ve hiçbir yere not etmemeniz gerektiğini hatırlatırız.
•    Sitemize üye olmak için kullandığınız bütün bilgileriniz, 3. Şirket veya kişilerce kesinlikle paylaşılmayacaktır.
•    Sitemiz iletişim kısmında kullandığınız bütün bilgiler, 3. Şirket veya kişilerce kesinlikle paylaşılmayacaktır.
•    Sitemiz bazı dönemlerde müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler gönderebilir.
•    Üyelerimiz bu gibi bilgileri alıp almama konusunda her türlü seçimi üye olurken yapabilir ve sonrasında üye girişi yaptıktan sonra hesap bilgileri bölümünden bu seçim değiştirilebilmektedir.
•    Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz.