Sepet Tutarı 750 TL ve Üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz
  • 0535 867 21 61

Ödeme ve Teslimat Politikası

Ödeme ve Teslimat Politikası

Ödeme ve Teslimat
1) Web sitemizden Kredi kartınızla veya Banka Havalesi/EFT (Elektronik Fon Transferi) yoluyla ödeme yaparak alış verişinizi tamamlayabilirsiniz.
    EFT/Banka havalesi için hesap numaralarımız:
    Master Teknik Tasarım Makina San. ve Tic. Ltd. Şti.
    İş Bankası Yeniköy Şb. (1151)
    Hes. No: 0614745
    IBAN: TR55 0006 4000 0011 1510 6147 45
    Siparişleriniz, ödemeniz bize ulaştığında işleme konulacaktır.   

2) Web sitemizden güvenli olarak kredi kartıyla online ödeme yapıp, alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz. Kredi kartı tahsilatını PayTR kurumu güvencesinde ve PayTR üzerinden yapmaktasınız. Kredi kartı ile bilgileriniz HİÇ BİR şekilde “cilingirmalzemeleri.com” tarafından alınmamakta ve saklanmamaktadır. PayTR, kredi kartı ödemelerine fark ücreti alarak taksitlendirme yapmaktadır. Bu fark ücretini PayTR almaktadır.
Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 5 iş günü içerisinde yapılacaktır.

Sipariş Bedeli İadesi
Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Satıcı-Master Teknik Tasarım Makine San. ve Tic. Ltd. Şti. 5 iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir.

Teslimat

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat adresine göre UPS kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. Teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir
Ödeme Takibi
Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir.
Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.
Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir.
Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.

Lütfen dikkat ediniz!

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. Zira, ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir.
Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda 0212 223 0520 numaralı faxa gönderin veya durumu masterpick@hotmail.com adresine bildiriniz.
Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.
Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız memnun oluruz.